GymDrama

Bestyrelsen

Her kan se bestyrelsen for foreningen samt redaktionen bag hjemmesiden og nyhedsmails.

Marlene Follmann Ballebye

Formand

Rysensteen Gymnasium
formand@gymdrama.dk

Kamilla Salzinger

Næstformand
HF Efterslægten
naestformand@gymdrama.dk

Michael Grankvist Sørensen

Kasserer
Risskov Gymnasium
kasserer@gymdrama.dk

METTE ASAA

Ørestad Gymnasium
mette@gymdrama.dk

Maria Holm Kristensen

Stenhus Gymnasium og HF
maria@gymdrama.dk

SaraH MORTENSEN Søe

Mariagerfjord Gymnasium
sarah@gymdrama.dk

Bert Ernst

Favrskov Gymnasium
bert@gymdrama.dk

Katrine Jeppesen

Suppleant
Stenhus Gymnasium og HF
katrine@gymdrama.dk

Redaktion for hjemmeside 

Mette Asaa

Redaktør
Ørestad Gymnasium
mette@gymdrama.dk

Michael Grankvist Sørensen

Administrator
Risskov Gymnasium
kasserer@gymdrama.dk